Exclusive offer: Enjoy free delivery on orders above 75GBP!
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | White |
| Voltage | 240 V |
| Dimension | 23 cm * 23 cm * 2.5 cm |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Close to Ceiling |
| Brand | Alpha Lights |
| Dimension | 27 cm * 20 cm * 8 cm |
| Material | Acrylic, Aluminium |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Ceiling |
| Brand | Alpha Lights |
| Material | Aluminium |
| Style | Modern |
| Dimension | 24 cm * 33 cm * 6 cm |
| Light fixture form | Ceiling |
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | White+stepless Dimming |
| Dimensions | 22 × 16 × 10 cm |
| Voltage | 85-265V |
| Suitable For | Indoor, Home |
• 24W LED Power – Bright and energy-efficient lighting
• 2400 Lumens Output – Strong illumination for indoor spaces
• 3 Colour Modes – 3000K / 4000K / 5000K selectable
• Dimmable Function – Adjustable brightness levels
• Night Light Mode – Soft ambient lighting option
• 12 Inch Design – Compact and modern round shape
• Flush Mount – Clean ceiling installation
• Energy Efficient – Low power consumption
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Style | Classic |
| Light fixture form | Close to Ceiling |



