Exclusive offer: Enjoy free delivery on orders above 75GBP!
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | Black |
| Material | Aluminium + PC |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Wall |
| Size: | 110*160 mm |
| Voltage | AC 220V |
| Brand | Alpha Lights |
| Type | LED Round Wall Lamp |
| Power | 12W |
| Material | Iron, Acrylic |
| Light Modes | Three-color (Warm, Neutral, Cool) |
| Installation | Easy Wall Mounting |
• 16W LED Power – Bright and energy-efficient lighting
• 1800 Lumens Output – Strong illumination for indoor spaces
• 6500K Cool White – Crisp and clear lighting tone
• Modern 40CM Design – Sleek and stylish wall fixture
• Acrylic Build – Durable and long-lasting material
• Glare-Free Light – Soft and even light distribution
• Wall Mounted – Ideal for indoor use
• Easy Installation – Simple wiring setup
| Colour | Black |
| Material | Acrylic |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Wall |



