Exclusive offer: Enjoy free delivery on orders above 75GBP!
| Product Type | Solar Dummy CCTV Security Light |
| LED Count | 8 Ultra Bright LEDs |
| Power Source | Solar Powered |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| Beam Angle | 270° Wide Coverage |
| Waterproof Rating | IP65 Waterproof |
| Product Type | Solar Motion Sensor Security Light |
| LED Count | 74 LEDs |
| Design | 3 Adjustable Heads |
| Brightness | 800 Lumens |
| Waterproof Rating | IP65 Waterproof |
| Power Source | Solar Powered |
| Installation | Wall Mounted |
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Wall Mounted |
| Brand | Alpha Lights |
| Style | Modern |
| Colour | Black |
| Dimension | 13 * 9.5 * 5 cm |
| Features | Motion Sensor |
| Product Type | LED Security Floodlight |
| Power | 30W |
| Brightness | 2400–3000 Lumens |
| Light Colour | 6500K Cold White |
| Waterproof Rating | IP66 Waterproof |
| Sensor Type | PIR Motion Sensor |



