Exclusive offer: Enjoy free delivery on orders above 75GBP!
| POWER OPTIONS | 18W / 24W / 36W / 40W / 48W |
| LIGHT COLOUR | 6500K Daylight White |
| BRIGHTNESS | 3240 Lumens |
| WATERPROOF RATING | IP44 Waterproof |
| MATERIAL | Polycarbonate |
| STYLE | Modern Flush Mount |
| PRODUCT TYPE | Modern Wood LED Ceiling Light |
| POWER | 12W |
| LIGHT COLOUR | 3000K / 4000K / 6000K |
| MATERIAL | Aluminium + Wood |
| STYLE | Modern Flush Mount |
| BEST FOR | Bedroom, Kitchen, Hallway & Living Room |
| Brand | Alpha Lights |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Dimension | Ø160mm x H28mm |
| Style | Beads,Modern |
| Light fixture form | Ceiling |
| Room type | Bedrooms , Living rooms & Hallways |
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | Black |
| Material | Metal Acrylic |
| Style | Modern |
| Light fixture form | Ceiling |
| Brand | Alpha Lights |
| Colour | Warm White Light |
| Material | Metal |
| Style | modern |
| Light fixture form | Pendant |



